Výstava pro podnikání a franchising

PRO VYSTAVOVATELE
Přihláška na výstavu pro vystavovatele

Zlatý partner výstavy

Stříbrný partner výstavy

Hlavní partner výstavy

Mediální partner - internet

Mediální partneři

Doporučujeme

Amazing Jewelry, Dánsko

Boco

AMAZING JEWELRY – unikátní a atraktivní koncept z Dánska hledá na českém a slovenském trhu nové franchisové partnery!

 

AVEX systems

Zástupce AMAZING JEWELRY pro ČR a Slovensko:
AVEX systems s.r.o.
Písnické zahrady 441 | 142 00 Praha 4
Mobil: +420 724 007 505 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.avexsystems.cz

 

Přestože historie tohoto unikátního a atraktivního franchisového konceptu z Dánska je relativně krátká, praktické zkušenosti jeho zakladatele Jaspera Nielsena v oblasti obchodu se šperky jsou mnoholeté: Již od roku 2003 je totiž v této oblasti podnikání významným hráčem ve světovém měřítku. Byl spoluzakladatelem a dodavatelem světoznámé značky Pandora.

Vize nově vzniklé společnosti Amazing Jewelry je docela jednoduchá:

- Vytvořit globální cenovou revoluci v oblasti prodeje šperků! Snížením nadstandartních doprovodných nákladů při prodeji tohoto zboží a vynecháním veškerých prostředníků dosáhnout cen o 30-40% nižších než má dnešní konkurence na trhu.

- Nabídnout vysoce kvalitní, moderní i klasické zlaté, stříbrné a diamantové šperky za velmi výhodné ceny

- Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.

- Realizovat výnosy velkým prodejním objemem při nízkých nákladech a nízkých cenách tak, jak se to daří např. módním gigantům v oblasti prodeje odívání.

V současné době je na území České republiky v provozu celkem 5 prodejen – Obchodní centrum Atrium Flóra, Metropole Zličín a NC Nový Smíchov v Praze. V Ostravě byly otevřeny nedávno prodejny ve Fórum Nová Karolina a v NC Avion Shopping Park.

Pro více informací zasílejte e-maily na exkluzivního zástupce pro český a slovenský trh: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte: 724 007 505. Podrobnější informace najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.eu – Katalog franchis nebo dk.amazing.jewelry.

Partneři výstavy